Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/musuodis/domains/musuodiseja.lt/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/musuodis/domains/musuodiseja.lt/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
 Mūsų Odisėja - Keliaukite be rūpesčių

Ekskursija "Pasimatymas su velniu"

Paskelbimo data : 2018-08-09

Kelionės data : 2018-08-16
Kaina :

Rugpjūčio 16d., ketvirtadienio popietę, 17:30val., turizmo įmonės „Mūsų odisėja“ gidų kursų absolventė Aurelija Černevičiūtė kviečia visus - didelius ir mažus į ekskursiją „Pasimatymas su velniu“.

Šios ekskursijos metu susitiksite su velniais iš Lietuvos ir iš viso plačiojo pasaulio, netgi iš tolimosios Kubos, Meksikos ar Indijos. Pasimatymo metu susipažinsite su velnių gudrybėmis, charakterio bruožais bei išvaizda. Todėl po šios ekskursijos be vargo galėsite atpažinti bet kokį kelyje sutiktą velnią. Na, o jei būsite velniškai atidūs, galbūt sužinosite Jaunystės Eliksyro receptą. 
Pasimatymo pabaigoje aplankysite ir kolekcijos pradininko dailininko A.Žmuidzinavičiaus namus, kuriuose gyveno pirmieji kolekcijos velniukai.

Kviečiame aplankyti vienintelį pasaulyje Velnių muziejų!

Registracija: UAB „Mūsų odisėja“, Valančiaus g. 19, Kaunas, arba tel. Nr.+37069803091