Kolektyvinė kelionė "Gardino paslaptys"

Paskelbimo data : 2018-03-06

Kovo 3 d. Kaune įsikūrusi mūsų įmonė, teikianti pastatų administravimo , techninės priežiūros ir remonto paslaugas, vyko į komandos stiprinimo kelionę „Gardino paslaptys“, kurioje ne tik labiau susidraugavome, geriau pažinome vienas kitą, bet ir patyrėme nepamirštamų įspudžių.
Mes visi labai bijojome pasienio formalumų, tačiau prašokome pro pasienį kaip „strėlės“ - per 40 minučių. Atvykus Gardinas mus pasitiko „svetingu“ šaltuku, tad mūsų ekskursija prasidėjo nieko nelaukiant, aplankant seniausią miesto Šv. Boriso ir Glebo cerkvę, dar vadinama „Koloža“. Visus mus nustebino cerkvės mūrijimo būdas ir tai, kad viena bažnyčios pusė yra medinė, o kita – plytos bei akmenys su dekoratyvinėmis detalėmis. Paskui klausėmės trimitininko melodijų, kurios sklido iš gaisrinės bokšto, nepamirštos buvo senoji bei naujosios pilys, supažindinusios su tautiniais rūbais, senoviniais ginklais, LDK kunigaikščių herbais, gyvenimo istorijomis ir kt. Kiek vėliau degustavome nacionalinį patiekalą, kuris daugelį nustebino: tai buvo bulviniai blynai, o šalia jų – dešrelės grybų padaže, skanu visai buvo... :) O kad smagiau maistas „lystu“, visus džiugino etnografinis ansamblis savo nuotaikingomis dainomis: vienas ansamblietis atrodo senokas vyriškis ir pilvukas nemažas, bet kaip lengvai šoka, kiek energijos... :) Na ir kokia kelionė, jeigu neparsiveži lauktuvių? Kainos skiriasi nuo Lietuvoje esamų, o tai įrodė skambantys ir teliuškuojantys lauktuvių maišai :) . Neneigsiu - visi turėjo tik teigiamas emocijas, neabejotinai prisiminimai išliks ilgam.

Visiems, kurie nori mokytis komandos formavimo, tolerancijos, bendradarbiavimo ir daug sužinoti - rekomenduoju „Mūsų odisėja", nes kelionėse daryti tai geriausia!

Dalyvė Aistė