Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/musuodis/domains/musuodiseja.lt/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
 Mūsų Odisėja - Keliaukite be rūpesčių

"Lino mūka" Rokiškyje

Paskelbimo data : 2019-07-19

Kelionės data : 2019-08-10
Kaina : € 38

Rugpjūčio 10d. (šeštadienį) kviečiame jus į ekskursiją, kurios metu ne tik aplankysite ir geriau pažinsite keletą garsiųjų Lietuvos miestų bet ir sudalyvausite edukacinėje kultūrinėje šventėje „Lino mūka“, vyksiančioje Rokiškio rajone, aukštaitiškoje Irenos ir Romualdo Kaminskų sodyboje.
Ekskursijos metu aplankysime Jonavą, Ukmergę, Kavarską, Anykščiuose kvėpuodami grynu šilelio oru pasivaikščiosite pirmuoju Baltijos šalių lajų taku, išvysime didįjį šalies riedulį – Puntuką, paskutinė stotelė – Rokiškis, kur mūsų ir lauks nuostabioji „Lino Mūkos“ šventė.
Šventė jums leis šiek tiek pamiršti naująsias technologijas, nukels laiku atgal ir pakvies leistis užburiančiu lino keliu. Galėsite pamatyti ir išbandyti lino lauko darbus: rovimą, klojimą, rišimą į pėdus, krovimą į arklinį vežimą. Kieme lauks lino perdirbimo darbai: minimas, brukimas, šukavimas, siūlų verpimas, audimas, lininių rūbų demonstravimas. Po darbų lauks tradicinės vaišės: bulvės su lupena, bulviniai blynai. 
Šventės metu dainas ir gerą nuotaiką jums dovanos operos solistas Liudas Mikalauskas, Giedra Markevičiūtė, Žiobiškio folklorinis ansamblis „Vengerinė“, Laima Kanienė ir Vilija Radvilė. Apie linus pasakos ir savo eiles skaitys mokslų daktarė Elvyra Gruzdevienė ir Danutė Mažeikienė.
Maršrutas: Kaunas – Jonava – Ukmergė – Anykščiai – Rokiškis – Kaunas.
KADA - 2019 – 08 – 10, 10:00val
KAINA – 26 € + 12€ bilietas su pietumis 
Registracija: UAB „Mūsų odisėja“, M. Valančiaus g. 19, Kaunas, arba tel. Nr. +370 698 03091