Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/musuodis/domains/musuodiseja.lt/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
 Mūsų Odisėja - Keliaukite be rūpesčių

Muzikinis Lodzės skambesys su André Rieu

Paskelbimo data : 2020-03-14

Kelionės data : 2020-06-19
Kaina : € 95

Muzikinis Lodzės skambesys su André Rieu
(2d./1n. birželio 19-20d.)
I diena. Labai ankstyvą rytmetį išvykstame iš Kauno, važiuosime per Marijampolę, kurioje trumpam sustosime apsižvalgyti: susipažinsime su kačių kiemeliu, pamatysime Šv. Jurgio freską kurioje jis pavaizduotas su dredais, pamatysime Lenino sūnaus kapą, daug įdomaus sužinosime apie miesto istoriją, Marijonų vienuolyną, prezidentą K. Grinių ir jo prijuosčių kolekciją. Toliau važiuosime per Suvalkus į Varšuvą. Varšuvoje mūsų lauks apžvalginė ekskursija pėsčiomis po senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO: Karalių pilis ir aikštė, Karaliaus Zigmanto III kolona - pirmasis paminklas pasauliečiui Lenkijoje, Šv. Jono katedra - gotikinio stiliaus bažnyčia, svarbiausių Lenkijos istorijos įvykių liudininkė, kurios požemiuose ilsisi įžymybių palaikai, senamiesčio Turgaus aikštė ir paminklas Varšuvos simboliui - Undinei, Barbakano gynybinės sienos... Toliau vyksime tiesiai į Lodzę. Apsistosime viešbutyje, pailsėsime ir keliausime į André Rieu koncertą (neinantiems į koncertą – laisvas laikas). André Rieu yra Nyderlandų dirigentas ir smuikininkas, vadinamas „Valso karaliumi“. Andre nuo mažų dienų žavėjosi muzika ir sekė tėvo dirigento pėdomis. Kartu su savo 60 kūrinių Johano Štrauso orkestru ir daugeliu solistų André Rieu koncertas duos peno sielai, ausims ir protui, nes bus grojama pasaulyje garsiu Stradivariaus smuiku.
II diena. Pusryčiai viešbutyje. Apžvalginė ekskursija po Lodzę – tai trečias pagal gyventojų skaičių Lenkijos pramoninis miestas, kur pagaminama apie pusę šalies tekstilės gaminių, todėl jie ir turi unikalų tekstilės muziejų. Lodzėje yra nemažai išlikusių senos architektūros objektų. Vienas didžiausių secesinės architektūros kompleksų Lenkijoje yra abipus „Piotrkowska“ gatvės, kuri yra laikoma ilgiausia pėsčiųjų gatvė Europoje. Pamatysime Poznanskio rūmus, kurie buvo pastatyti „Medvilnės karaliumi“ tituluojamo Izraelio Poznanskio, Aleksandro Nevskio katedrą, Karl Scheibler koplyčią – mauzoliejų ir kt. Po ekskursijos neskubėdami vyksime namo. Pakelyje sustosime Augustave ir daug įdomaus sužinosime apie miestelio istoriją ir garsiuosius kanalus. Vėlai vakare grįšime namo.
KAINA – 95€/asm (į kainą įskaičiuota: autobusas, gido paslaugos, nakvynė su pusryčiais)
PAPILDOMAI MOKAMA:
- koncerto bilietai 68€ - 270€ (mokama iškarto užsakant kelionę),
- lankomų objektų įėjimo bilietai.