Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/musuodis/domains/musuodiseja.lt/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/musuodis/domains/musuodiseja.lt/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
 Mūsų Odisėja - Keliaukite be rūpesčių

NEMOKAMA ekskursija "Laiko žingsniai Zanavykijos sostinėje"

Paskelbimo data : 2019-01-14

Kelionės data : 2019-01-19
Kaina :

Štai ir pirmoji baigiamoji "Mūsų odisėja" kursantų ekskursiją. Šį kartą kviečiame Jus į Šakius. :) 
LAIKO ŽINGSNIAI ZANAVYKIJOS SOSTINĖJE
Turizmo įmonės "MŪSŲ ODISĖJA" gidų ir kelionių vadovų kursų absolventė Virginija Merčaitienė sausio 19 dieną 12 val. maloniai kviečia į nemokamą ekskursiją po Šakius "Laiko Žingsniai Zanavykijos sostinėje.
Akis paganysite po bekraštį lygumų peizažą, horizonte susiliejantį su dangumi. Kaip ir visur, taip ir Šakiuose, papročius, gyvenimo būdą įtakojo istoriniai įvykiai, čia gyvenę žmonės. Juk ne veltui sakoma, kad žmogus labiausiai iš visų gyvybės formų keičia savo gyvenamą aplinką, kurioje gyvena. 
Kaip atsirado Šakiai, kokią įtaką darė istoriniai įvykiai šiai vietovei, kaip keitėsi gyvenimo būdas ir sąlygos? Taigi kviečiu patogiai apsiauti, šiltai apsirengti ir, gerai nusiteikus, pasinaudoti proga ir pasivaikščioti po Šakius.

Registracija UAB "Mūsų odisėja" M. Valančiaus g. 19, Kaune arb tel. nr. +370 698 03091.

P.S. Transportas jūsų pačių :)