Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/musuodis/domains/musuodiseja.lt/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
 Mūsų Odisėja - Keliaukite be rūpesčių

NEMOKAMA ekskursija "Nepažintas ir savas šventinis Muzikins teatras"

Paskelbimo data : 2018-12-19

Kelionės data : 2018-12-28
Kaina :

Gruodžio 28d., 10 val.,turizmo įmonės „Mūsų Odisėja” gidų kursų absolventė Rasa Petronienė kviečia visus norinčius dalyvauti NEMOKAMOJE ekskursijoje-pasivaikščiojime  „Nepažintas ir savas šventinis Muzikinis Teatras. 

Ir kauniečiai ir miesto svečiai puikiai pažįsta ir žino mūsų Muzikinį teatrą,lankomiausią  Lietuvoje ir daugiausiai žmonių sutraukiantį. Besidomintieji muzika seka premjerų pastatymus, iš anksto perka bilietus į koncertus, jau tradicija tapo sutikti šventes ar Naujuosius Metus,skambant nuotaikingoms ištraukoms iš operų,operečių ir miuziklų. 

Ir tik nedaugelis gali pasigirti reta galimybe pamatyti užkulisius,kuriuose gimsta spektaklio stebuklas-grimo kambarius,siuvyklą,dekoracijų dirbtuves, ar netgi akies krašteliu išvysti ir išgirsti repeticijos akimirką. Ir suvokti,kiek žmonių, pastangų, darbo ir meilės reikalauja vieno spektaklio gimimas.

Registracija : UAB „Mūsų Odisėja”, Valančiaus g.19, Kaunas arba tel.Nr.+37069803091