Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/musuodis/domains/musuodiseja.lt/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/musuodis/domains/musuodiseja.lt/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
 Mūsų Odisėja - Keliaukite be rūpesčių

Nemokama ekskursija „Pažink Birštoną“

Paskelbimo data : 2018-08-07

Kelionės data : 2018-08-15
Kaina :
Rugpjūčio 15 dieną, trečiadienį 12 val, visus norinčius įdomiai praleisti laiką, turizmo įmonės „Mūsų odisėja“ gidų kursų absolventas Kęstutis Bunevičius kviečia dalyvauti NEMOKAMOJE ekskursijoje „Pažink Birštoną“.
Ekskursijos metu išgirsite apie Birštono vardo kilmę, kaip į miestelio herbą „atplaukė“ stilizuotas banginis, išgirsite įdomių faktų apie kurorto istoriją ir garsius, su miesteliu susijusius, žmones, bažnyčią. Ne tik sužinosite, kas yra S. Kneipo holistinė sveikatinimo sistema, bet ir galėsite pavaikščioti ypatingu, sveikatos ir žvalumo suteikiančiu, taku. Pamatysite Vasaros estradoje esantį neįprastos paskirties geltonąjį „Konteinerį“ ir sužinosite keletą įdomiu faktų apie jo autorių.
Tikriausiai Jums bus įdomu sužinoti, kaip Velniabliūdis susijęs su Birštonu, kas yra balneologija ir peloidai, kaip toli nuo jūros esančiame kurorte galima pakvėpuoti „jūros“ oru. Pamatysite, kokius stebuklus iš akmens sukūrė skulptorius S. Žirgulis. Ateikite ir viską sužinosite.

Būtina registracija: UAB „Mūsų odisėja“, Valančiaus g. 19, Kaunas, arba telefonu +370 69803091