Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/musuodis/domains/musuodiseja.lt/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
 Mūsų Odisėja - Keliaukite be rūpesčių

NEMOKAMA ekskursija „Raudondvario turtai bei paslaptys“

Paskelbimo data : 2019-01-25

Kelionės data : 2019-02-09
Kaina :

2019 02 09 (šeštadienį) 13.30 val. „Raudondvario turtai bei paslaptys“.

Vasario 9 dieną (šeštadienį) 13.30 val. turizmo įmonės „Mūsų odisėja“ gidų kursų absolventė Laura Bakšytė kviečia dalyvauti NEMOKAMOJE ekskursijoje „Raudondvario turtai bei paslaptys“.

Ekskursijos metu atskleisime ne vieną paslaptį, kurią slepia ne tik ištaigingi Raudondvario pilies rūmai, bet ir itališka dvasia alsuojanti bažnyčia bei kiti prieš daugel metų čionai virusias aistras menantys pastatai. Aplankysime bene garsiausio lietuvių kompozitoriaus Juozo Naujalio gimtinę, bažnyčią, kurioje prasidėjo jo kūrybinis kelias, ir pasigėrėsime iš tolimosios Florencijos atgabentomis meno vertybėmis, kurių viena kainavo brangiau už pačią šventovę. Ekskursiją tęsime Raudondvario pilies parke, kur nusikelsime laiku atgal į grafų bei kunigaikščių laikus, pamatysime seniausią ir storiausią Lietuvoje augančią palmę, sužinosime, kokių pasaulyje garsių dailininkų paveikslai puošė pilies sienas ir kaip laikas pakeitė šį dvarą bei jo šeimininkus.

Registracija UAB "Mūsų odisėja" M. Valančiaus g. 19, Kaune arb tel. nr. +370 698 03091.

Į Raudondvarį veža 48 miesto autobusas bei tarpmiestiniai autobusai, važiuojantys Kulautuvos-Vilkijos kryptimi.