Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/musuodis/domains/musuodiseja.lt/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
 Mūsų Odisėja - Keliaukite be rūpesčių

Nenmokama ekskursija ""Kauno senamiestis: XX amžiaus transformacijos"

Paskelbimo data : 2018-01-31

Kelionės data : 2018-02-17
Kaina :
Dažnai lankomės senamiestyje, vaikštome susikibę rankomis, kaip seniausiame ir romantiškiausiame Kauno rajone. Tačiau koks "senas" iš tikrųjų yra senamiestis, kurį dabar matome? O kaip atrodė ir keitėsi jis XX amžiųje?

Aš, Algimantas Grigas, turizmo įmonės "Mūsų odisėja" gidų kursų absolventas, architektas, kviečiu vasario 17 dieną (šeštadienį) 14 val. į NEMOKAMĄ ekskursiją "Kauno senamiestis: XX amžiaus transformacijos".
Kur yra vienas naujausių Senamiesčio kvartalų? Kodėl vaikščioti Vilniaus gatvėje buvo pavojinga iki devintojo dešimtmečio? Kur planuota statyti pagrindinį šalies muziejų? Kas užkėlė vejarodę ant Kauno miesto rotušės? Kodėl senamiestyje tiek daug dailininkų ir skulptorių dirbtuvių? Kur yra didžiausia bevardė senamiesčio aikštė? Kokia "gotika" buvo statoma sovietiniu laikotarpiu? Visa tai ir daugiau - parodysiu ir papasakosiu Jums nemokamos ekskursijos metu.

Būtina registracija telefonu +37069803091 arba užėjus į UAB "Mūsų odisėja", adresu M. Valančiaus g. 19, Kaunas.