Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/musuodis/domains/musuodiseja.lt/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
 Mūsų Odisėja - Keliaukite be rūpesčių

„PILIETIŠKUMAS KARTU SU KAUNU – EUROPOS KULTŪROS SOSTINE“

Paskelbimo data : 2019-02-14

Kelionės data : 2019-02-26
Kaina : € 12

Paskaitų ciklas „PILIETIŠKUMAS KARTU SU KAUNU – EUROPOS KULTŪROS SOSTINE“

Startuoja originali visiems besidomintiems apie Kauną programa „Kaunas – Europos kultūros sostinė – 2022“ su šūkiu „KAUNAS – 2022: IŠ LAIKINOSIOS SOSTINĖS Į ŠIUOLAIKINĘ“. 
Turime suprasti, jog gyvename ne tik dviejų didžiausių Lietuvos upių, bet ir labai įdomios bei turtingos miesto kultūros santakoje. Todėl turime išsiugdyti žingeidumo kompetenciją, nutiesiančią kelią į pasididžiavimą savo šiuolaikišku miestu ne tik Lietuvos, bet ir Europos kontekste. Pasitikdami 2022 metus kviečiame visus atsibusti ir sukrusti dalyvaujant 4 paskaitų cikle, kurio metu klausysitės lektorių, žiūrėsite skaidres, spręsite kryžiažodžius, džiaugsitės prizais ir daug įdomaus išgirsite apie Kauną, miesto muziejus, architektus, žymius žmones, originalias iniciatyvas. 
Seminarų programą sudaro 4 ciklai.
I dalis „Netikėtumai Kauno senamiestyje: žibalinė, piršto atspaudas, grindinio inkrustacijos, vabalų dresuotojas ir mauzoliejus“. “Kaunas – Europos kultūros sostinė – 2022“. Trukmė – 6 ak. val. – 12 eur.
II dalis „Žymiausi Kauno architektai: R. Antinis (tėvas ir sūnus), V. Narutis, E. Frykas, 
F. Vizbaras, M. Songaila, A. Aleksandravičius“. Ekskursijų vedimo metodologija. 
Trukmė – 6 ak. val. 12 – eur.
III dalis Unikalūs muziejai ir turizmas Kaune: M.Šalčius, T.Daugirdas, „Klounų muziejus“, „Aklųjų muziejus“, „J.Zikaro muziejus“, „L.Truikio muziejus“, „Brangakmenių muziejus“. Praktinis užsiėmimas – ekskursija į muziejų po atviru dangumi. Trukmė – 6 ak. val. 12– eur.
IV dalis „Kaunas 19 a. pabaiga – 20 a. pradžia: konkė, siaurukas, diližanas, pirmieji autobusai, funikulierius, tiltai, uostas“. Praktinis užsiėmimas – ekskursija į J. Zikaro muziejų. 
Trukmė – 6 ak. val. 12 – eur.

2019 – 02 – 26. 14 val.
Kauno pegagogų kvalifikacinis centras, Vytauto g. 44
Metodininkas Alvydas Bakutis. Užsiregistruoti 8-37 32-40-52.
Kiekvienos ciklo dalies klausytojai gaus kvalifikacijos kėlimo pažymėjimus.
Lektorės: Regina Navickienė ir Sigutė Grigaliūnienė