Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/musuodis/domains/musuodiseja.lt/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/musuodis/domains/musuodiseja.lt/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
 Mūsų Odisėja - Keliaukite be rūpesčių

PSICHOLOGINĖ PAGALBA SUAUGUSIEMS IR PAAUGLIAMS INDIVIDUALIAI IR GRUPĖSE

Paskelbimo data : 2020-01-13

PSICHOLOGINĖ PAGALBA SUAUGUSIEMS IR PAAUGLIAMS INDIVIDUALIAI IR GRUPĖSE

"Mūsų odisėja" plečia savo veiklą ir siūlo profesionalią psichologinę pagalbą, nes daugelis juokaudami dabar kalba, kad psichologai tampa geriausiais draugais, bet tai nėra tiesa.

Psichologinė pagalba tai būdas, norintiems geriau save pažinti, siekiantiems ilgalaikių pasikeitimų savyje bei tarpasmeniniuose santykiuose ar išgyvenantiems emociškai reikšmingas situacijas.

Suaugusiųjų ir paauglių psichoterapiją grupėje veda kvalifikuota psichoterapeutė, turinti grupinės psichoterapijos ir analizės kvalifikaciją, įgytą Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Psichiatrijos Klinikoje.

Norintiems sužinoti daugiau arba užsiregistruoti į seansus, kreiptis telefonu +370 698 03091 arba el. paštu. info@turinfo.lt.
#psichoterapija #seansai #psichologija #pagalba