Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/musuodis/domains/musuodiseja.lt/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
 Mūsų Odisėja - Keliaukite be rūpesčių

TEATRALIZUOTŲ EKSKURSIJŲ SERIALAS KAUNE

Paskelbimo data : 2020-07-15

Kelionės data : 2020-07-28
Kaina : € 3

TEATRALIZUOTŲ EKSKURSIJŲ SERIALAS KAUNE

Ekskursijų PRADŽIA: 20:00val

Ekskursijų DATOS: kiekvieną antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį

Ekskursijos KAINA: 3€/asm/1 serija

Ekskursijos TRUKMĖ iki 4790 sekundžių (beveik 80 min :)). Šis laikas turi savo paslaptį, kurią atskleis teatralizuotas personažas.


I SERIJA:

KAUNO GIMIMO PASLAPTYS (2020 07 28)

Ekskursijos metu lydimi pačio drąsiausio lietuvių riterio, sužinosite daug įdomaus apie Dangiručio ir Mildutės meilės istoriją, Kauno pilies statybos intrigas, sunkumus ir paslaptis, nustebsite, kad Kaunas turėjo ir Marienverderio pilį, kurios istorijos daugelis net nežinojote. Turėsite galimybę išbandyti riterio kardo ašmenų aštrumą, susipažinsite su riterių aprangos kodu ir pasilinksminimų tradicijomis. 


II SERIJA:

RESPUBLICA CAUNENSIS VALDŽIOS PASLAPTYS (2020 07 29)

Ekskursijos metu lydimi Kauno Burmistro sužinosite, kaip Vytautas pradėjo miesto kūrimą, kaip buvo pasirašytos pivilegijos ir kokios čia buvo intrigos, kiek ir kokių buvo valdžios namų Kauno senamiestyje ir ką simbolizavo statinaitė midaus ir grašiai pakasti po pamatais, kaip veikė teismų sistema, už ką ir kokias bausmias skirdavo, ar tikrai Kaune buvo Gėdos stulpas, kas ir kada uždegdavo žibintus ir kodėl drąsiai galima sakyti, kad Kaune vagių nėra.


III SERIJA:

KAUNO PIRKLIŲ GUDRYBĖS (2020 07 30)

Ekskursijos metu lydimi pirklio Bitnerio sužinosite, kokios buvo populiariausios prekės, kai Kaunas priklausė Hanzos pirkliams, kokie buvo jų santykiai su Karaliaučiaus ir Dancigo pirkliais, kokios buvo skiriamos bausmės pirkliams už „chaltūra“, kas tai yra sankrovos teisė, kokie laivai ir su kokiomis prekėmis atplaukdavo Nemunu iki Vytauto bažnyčios ir kodėl ši bažnyčia buvo svarbi miesto augimui ir klestėjimui.

Registracija: M. Valančiaus g. 19, Kaunas, tel. nr. +37069803091, el. p. odiseja@turinfo.lt