Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/musuodis/domains/musuodiseja.lt/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
 Mūsų Odisėja - Keliaukite be rūpesčių

Jaunojo gido stovykla

Vasaros atostogas galima praleisti įvairiai: pas močiutę  kaime, paplūdimyje, kelionėse arba... lankant „Jaunojo gido stovyklėlę“. Kelionių organizatorius „Mūsų odisėja“ šią vasarą Lietuvos moksleivius kviečia registruotis į vasaros dienos stovyklėlę.

„Jaunojo gido stovyklėlėje“ moksleiviai krims teorines žinias ir taikys jas praktiškai. Kiekvieną dieną iki pietų būsimieji gidai susipažins su architektūros stiliais, pilių statybos paslaptimis, unikaliausiais gamtos paminklais, karalių gyvenimo istorijomis... Jaunieji gidai taip pat lavins bendravimo įgūdžius, sužinos, kaip spręsti konfliktines situacijas ir dar daug kitų įdomybių.

Praktinėje mokymų dalyje stovyklautojai lankysis įvairiose Kauno vietose: vieninteliame rytų Europoje aklųjų, sporto/cirko, banko, knygos, medicinos ir kituose  muziejuose, Maironio mauzoliejuje, pilies požemiuose. Moksleiviai sužinos: kas gyvena pilies požemyje, kokios paslaptys užkoduotos Čiurlionio paveiksluose, kaip buvo atliekamos pirmosios narkozės, kaip žmogus prieš 100 metų „skrido“ į mėnulį, kur dingo seniausia Kauno gatvė, kaip atrodo mažiausia ir didžiausia knyga, kas yra „skarbavi” žmonės, kokia Kauno miesto vardo kilmė, Perkūno namo istorija, kur yra vaško lydymo krosnys... Ir tai dar ne viskas: stovyklėlę vainikuoja jaunųjų gidų vedama ekskursija po Kauno senamiestį savo artimiesiems ir miestiečiams.

Moksleivi, jei jūs visą tai norite sužinoti ir žingsneliu priartėti prie prestižinės gido profesijos, kviečiame į „Jaunojo gido stovyklėlę“.

Data: birželio 15-26 d., liepos 13-24 d., rugpjūčio 10-21 d.

Užsiėmimus veda "Mūsų odisėja" profesionalūs dėstytojai

Užsiėmimai vyks kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 val. (išsimiegoti spėsite:-)) iki 14.00val.

Kaina 100 Eur (paskaitos, mokomosios ekskursijos, muziejų lankymas, individualios ekskursijos parengimas)

Daugiau informacijos telefonu: 8-698-03091, el. paštu:  info@turinfo.lt

Adresas:  M.Valančiaus g. 19, Kaunas.

Registruokitės telefonu 8-698-03091