Kvalifikacijos kėlimo kelionės/ekskursijos

Profesinis bendradarbiavimas

„Mūsų odisėja“ yra įmonė turinti daug veiklos sričių, ir viena iš jų yra padėti žmonėms, įmonėms ir mokslo institucijoms, kurios norėtų bendradarbiauti su kitomis institucijomis užsienyje ir įgyti patirties, keistis kūrybiniais pasiūlymais, ieškoti bendradarbiavimo partnerių savo projektams ar tapti kitų projektų bendraautoriais.

Jeigu jūs esate mokytojas, ir norėtumėte nuvykti į Norvegiją, susipažinti su jų švietimo sistema, mes galime tai suorganizuoti. Jeigu jums reikia susisiekti su kitais universitetais kitose šalyse, mes padedame Jums tai įgyvendinti, surandant jums tinkamą universitetą, kuris jus priimtų.

Savo paslaugas mes siūlome visų profesinių sričių atstovams. Taip pat, jei reikia, randame apgyvendinimo vietą, kur jūs galėtumėte apsistoti visą viešnagės laikotarpį.

 

Praktika Studentams Lietuvoje

Mūsų įmonė „Mūsų odisėja“ suteikia galimybę studentams atlikti praktiką Lietuvoje.

Mes rasime jums tinkamiausią vietą, kuri puikiai atitiktų jūsų specialybės poreikius ir kur jūs būsite šiltai sutikti savo bendradarbių.

Jeigu dėl praktikos vietos jums tektų kuriam laikui persikelti į kitą miestą, tačiau ten neturite kur apsistoti, mes padėsime rasti apgyvendinimo vietą.

Tad jeigu norėtumėte atlikti savo praktiką, kad įgytumėte vertingos patirties, susisiekite su mumis!

 

 

TOP 5 PASIŪLYMAI