Paskaitų ciklas “Architektūra gidams”

Autorius: 2021.11.05

Viskas skaitmenizuojasi, persikelia į internetinę erdvę – nieko naujo nepasakėme, bet remdamiesi šiuolaikinėmis tendencijomis žengiame koja kojon su jomis :).

Šiuos žingsnius padėjo įgyvendinti  Lietuvos kultūros tarybos finansuojamas projektas “Architektūra gidams”. Tai skaitmenizuotų paskaitų ciklas, kurių metu architektų-profesionalų komanda (V. Petrulis, J. Butkevičienė, I. Veliūtė, V. Almonaitytė – Navickienė, D. Žukauskas, R. Petrikaitė)  paruošė skaitmenines paskaitas apie architektūros stilius ir jų vystymosi istoriją, modernistinę, medinę, sakralinę bei pramoninę architektūrą. Tai labai išsamus ir kartu daug informacijos gidui suteikiantis architektūros paskaitų ciklas, kuris suteiks pamatines architektūros žinias. Tai labai svarbi gido žinių bagažo dalis, nes galima sakyti, kad nėra nei vienos ekskursijos, kurioje nebūtų statinių.

Projektas “Architektūra gidams” startuos jau artimiausiuose “Mūsų odisėja” gidų kursuose. Prie šių paskaitų galės prisijungti ne tik kursantai, bet ir visi profesionalūs gidai ir entuziastai, norintys pagilinti žinias architektūros srityje.

Sekite mūsų naujienas ir išklausę šį kursą tapsite “Architektūros gidais”! 🙂

Kiti įrašai

"Mūsų odisėja" ir Apple Economy Hotel kolektyvas ieško naujo šeimos nario! Ieškome atsakingo ir komunkabilaus as ...
Skaityti
Artėja didžiausios metų šventės, tad pradėkime švęsti jau dabar... Siūlome keliauti į šventiškai pasipuošu ...
Skaityti
Rugsėjo 27 dieną, Pasaulinės turizmo dienos proga, „Mūsų odisėja“ kartu su Socialinių mokslų kolegija, visie ...
Skaityti